User Posted Link
It is where the restaurants buy their stuff wholesale but they also sell to the public. Prices are very low.
I bought a pack of 11 pak choi for about 3 quid something. Rice works out at less that a quid a Kg. Bought a 1kg pack (500g drained) of tofu for ?1.20.
Posted By: Larry Hagman, Apr 12, 18:40:10
Written & Designed By Ben Graves 1999-2025