Around 6 quid I guess, possibly more

main meal of the day for me and I cook/buy for 2 sometimes 3. Some weeks will be significantly higher than that though depends how fancy I want the lunch to be. I never buy ready meals though...not since about 2006 anyway.

Posted By: Brandonio, Mar 9, 14:39:25

Reply to Message

Log in


Written & Designed By Ben Graves 1999-2025