Will we get 3 million people there to buy two each? Can they haggle?

Have you considered the raw ingredient purchase and facilities overhead costs?

I don't think you've thought this through.

Posted By: Yellalee, Aug 31, 22:13:48

Follow Ups

Reply to Message

Log in


Written & Designed By Ben Graves 1999-2025