With the same money............

why not buy all the ingredients and make it yourself.

Has many advantages........

(1) You have some control over the quality of the ingreidents and what goes into it.

(2) Cost, Make it in bulk and freeze what you dont want.

(3) Dont have to leave the house or pay for delivery.

Posted By: usacanary, Feb 18, 23:35:26

Follow Ups

Reply to Message

Log in


Written & Designed By Ben Graves 1999-2025